Palšu purvs

snowshoing-in-latvia

Pieteikšanās: [email protected] un tālr.: +371 20120101

Pārgājiena maršruta apraksts

Palšu purvs ir iecienīta ogošanas vieta, tas ir daļēji neskarts sūnu purvs ar lāmām. Šeit var redzēt mūsdienu kūdras ieguvi un purva atjaunošanos 19.gadsimta kūdras ieguves vietās. Maršruts ved cauri aizsargājamām dabas teritorijām, dabā nav marķēts un nav paredzēts staigāšanai bez “Purvu bridēju” gida.

Kājās jāvelk zābaki vai puszābaki, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes. Rekomendējam trekinga zābakus ar ūdensdrošu membrānu vai gumijas zābakus.

Maršruta raksturojums

  
Grūtības pakāpe
Viegli – pārgājiens, kas parasti ir piemērots ikvienam, kurš bauda pastaigas. Maršruts parasti ir īsāks par 4 km. Piemērots gados vecākiem cilvēkiem un bērniem no 6 g.v. Šis ir visvienkāršākais no mūsu maršrutiem un tas ir piemērots ģimenēm ar bērniem vai jaunāko klašu skolēniem un tiem, kas vēlas izbaudīt neskarto purvu burvību bez īpašiem fizisko spēku pārbaudījumiem.
Maršruta garums

~ 3,5 km

Ilgums

2-3 h (ar gidu)

Attālums no Rīgas

ap 120 km (atpūtas vieta pie Palšu purva)

Piemērotākais laiks

visu gadu

Maršruta segums

dabisks augstais purvs (85%), meža takas (15%)

Grupas cena (EUR)

līdz 9 personām 180,00EUR

no 9 līdz 30 personām 20,00EUR/pers.

Kā nokļūt?

Spied uz saites, lai navigācijas aplikācijā atvērtu galamērķa koordinātes, ja izmanto waze vai google maps, vai izmanto koordinātes 56.967208, 25.721073

Kā izskatās Palšu purvā:

Par pārgājieniem

Organizējam individuālos grupu pārgājienus un publiskos pasākumus. Maksimālais grupas lielums atkarībā no izvēlētā maršruta var būt 50-70 personas. Detalizētākas cenas skatīt sadaļā CENAS. Iespējami arī individuāli risinājumi.

Purva / sniega kurpes ir paredzētas zābakiem no 19 – 34,5 cm (~ 30 – 47 izmērs).

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

 

Loading