Palšu purvs

snowshoing-in-latvia

Pieteikšanās: info@purvubrideji.lv un tālr.: +371 20120101

Pārgājiena maršruta apraksts

Vidzemes augstienē netālu no Ērgļiem un Jumurdas atrodas Palšu purvs. Ieskauts Ogres upes līkumā, pie tā vienīgais ceļš ir pa Miljona ielu, jā tāda iela tikai Ērgļos sastopama. Šo maršrutu iesakām apskatīt ziemā, jo Ērgļos patiešām ziema ir vienmēr. Savukārt, ja dosities rudenī, tad bruņojieties ar spaiņiem, jo būs grūti paiet garām dzērvenēm, brūklenēm, mellenēm un lācenēm, kas šeit ir sastopamas lielā skaitā. Pārgājienā varat doties gan mūsu Dabas gidu pavadībā, gan paši iznomāt sniega kurpes turpat Ērgļu stacijā, pie reizes nobaudot Stacijas kafiju un pončikus.

Kājās jāvelk zābaki vai puszābaki, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes. Rekomendējam trekinga zābakus ar ūdensdrošu membrānu vai gumijas zābakus.

Maršruta raksturojums

Grūtības pakāpe
Viegli – pārgājiens, kas parasti ir piemērots ikvienam, kurš bauda pastaigas. Maršruts parasti ir īsāks par 4 km. Piemērots gados vecākiem cilvēkiem un bērniem no 6 g.v. Šis ir visvienkāršākais no mūsu maršrutiem un tas ir piemērots ģimenēm ar bērniem vai jaunāko klašu skolēniem un tiem, kas vēlas izbaudīt neskarto purvu burvību bez īpašiem fizisko spēku pārbaudījumiem.
Maršruta garums

~ 3,5 km

Ilgums

2-3 h (ar gidu)

Attālums no Rīgas

ap 120 km (atpūtas vieta pie Palšu purva)

Piemērotākais laiks

visu gadu

Maršruta segums

dabisks augstais purvs (85%), meža takas (15%)

Maršruta garumu un ilgumu varam pielāgot jūsu vēlmēm.

Kā nokļūt?

Spied uz saites, lai navigācijas aplikācijā atvērtu galamērķa koordinātes, ja izmanto waze vai google maps, vai izmanto koordinātes 56.967208, 25.721073

Kā izskatās Palšu purvā:

Par pārgājieniem

Organizējam individuālos grupu pārgājienus un publiskos pasākumus. Maksimālais grupas lielums atkarībā no izvēlētā maršruta var būt 50-70 personas. Detalizētākas cenas skatīt sadaļā CENAS. Iespējami arī individuāli risinājumi.

Purva / sniega kurpes ir paredzētas zābakiem no 19 – 34,5 cm (~ 30 – 47 izmērs).

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading