Distances līgums

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā pakalpojuma un preces piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Interneta veikala www.purvubrideji.lv īpašnieks un uzturētājs ir Purvu bridēji, SIA (reģ. nr. 45403043854). 

Purvu bridēji, SIA (reģ. nr. 45403043854) piedāvāto pakalpojumu un preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses ar elektroniskās tirdzniecības sistēmas interneta vietni www.purvubrideji.lv noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam pakalpojumu vai preci, atbilstoši Pircēja pasūtījumam, kā arī Pārdevējs apņemas iegādāto pakalpojumu nodrošināt un preci piegādāt Pircējam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic pasūtījumu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču vei pakalpojumu veidu un daudzumu. Pircējs apmaksā Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījuma rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

  • Pārdevējs nodrošina pakalpojumu Pircēja izvēlētajā datumā, kāds reģistrēts iegādājoties Pakalpojumu.
  • Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-2 darba dienu laikā (Ja prece ir pieejama noliktavā), kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.
  • Ja preces piegāde nav iespējama 1-2 darba dienu laikā, tad pārdevējs ar pircēju vienojas par piegādes laiku vai arī pēc vienošanās darījumu atceļ.

Atteikuma tiesības

Preces atteikuma tiesības:

  • Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli.
  • Pircēja pienākums Preču piegādes gadījumā ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam.
  • Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības Precei, ja:

  • Pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • Pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Pakalpojuma atteikuma tiesības:

  • Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības Pakalpojumam, ja Par atteikuma tiesībām tiek paziņots mazāk kā 48h pirms Pakalpojuma norises Pircēja izvēlētā laika.
  • Pārdevējs var atteikt Pircēja iegādāto pakalpojumu, par to Pircēju informējot vismaz 12h iepriekš, gadījumā ja uz iegādātā pakalpojuma konkrēto datumu dalībnieku skaits ir mazāks par 4 personām.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja atteikums par Pakalpojumu tiek veikts mazāk kā 48h pirms Pircēja izvēlētā Pakalpojuma izmantošanas laika vai Preces gadījumā – lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading