Nolikums

Pārgājienu noteikumi

1.1. Izvēlieties pārgājienam atbilstošu, ērtu, elpojošu un relatīvi siltu apģērbu, kā arī ūdens drošus apavus (trekinga vai gumijas zābakus). Lietus vai sniega gadījumā izvēlieties ūdensnecaurlaidīgu vējjaku, neņemiet līdzi lietussargus. Ģērbieties slāņos, lai nepieciešamības gadījumā varat pielāgot apģērbu fiziskajai slodzei un laika apstākļiem.
1.2. Pārgājieni norisinās īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, tādēļ izturieties saudzīgi pret vidi un no apmeklētās vietas ņemiet sev līdzi tikai fotogrāfijas un iespaidus!
1.3. Pārgājiena laikā un pirms tam aizliegts lietot alkoholiskus dzērienus. Smēķēšana atļauta tikai apstāšanās vietās ārpus purviem un ugunsdrošajā sezonā.
1.4. Nekāpiet uz slapjiem kokiem un akmeņiem, kā arī uz nestabilām virsmām. Pārvietojoties ar purva/sniega kurpēm nekāpiet uz zariem, celmiem un citiem priekšmetiem, kas var bojāt inventāru.
1.5. Tuvojoties ūdenstilpēm (ezeri, lāmas, purva upes u.c.) ievērojiet personīgo drošību un nepārvērtējiet savas spējas. Uzmaniet sevi, savus bērnus un neradiet apdraudējumu ne sev ne citiem pārgājiena dalībniekiem un mantai.
1.6. Ja Jums šķiet, ka konkrēto šķērsli Jums neizdosies pārvarēt, informējiet par to gidu, kurš norādīs šķēršļa apiešanas ceļu.
1.7. Rūpīgi ievērojiet gida norādījumus, kā arī citus drošības noteikumus, par kuriem gids Jūs informēs pirms pārgājiena!
1.8. Katrs pats ir atbildīgs par drošību maršruta veikšanas laikā, SIA ”Purvu bridēji” ekspedīcijas laikā neizslēdz traumu un nelaimes gadījumu risku.
1.9. Pārgājienā var piedalīties nepilngadīgas personas, ja tos pavada vismaz viens no vecākiem, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
1.10. SIA ”Purvu bridēji” ir atbrīvots no atbildības sakarā ar dalībnieka gūtajiem ievainojumiem, traumām, kā arī citādu kaitējumu dalībnieka dzīvībai, veselībai un mantai.
1.11. Personīgi parakstoties uz Dalībnieka Reģistrācijas anketas vai veicot apmaksu par sniegto pakalpojumu/pārgājienu, dalībnieks apliecina, ka:
1.11.1. viennozīmīgi piekrīt šiem pārgājiena noteikumiem un apņemas tos ievērot;
1.11.2. dalībnieks, kurš rezervējis inventāru grupai, apņemas veikt pārējo grupas dalībnieku drošības instruktāžu un iepazīstināšanu ar Pārgājiena noteikumiem;
1.11.3. piešķir SIA ”Purvu bridēji” tiesības, vai pilnvarojot trešās personas, uzņemt dalībnieku fotogrāfijas, video un citus skaņu un vizuālās informācijas ierakstus, kā arī vākt, saglabāt un apstrādāt informāciju par dalībnieku teksta, skaņu un vizuālo datu nesējos. SIA ”Purvu bridēji” ir tiesības izmantot iepriekšminēto informāciju un datus reklāmas kampaņās. Autortiesības, izplatīšanas tiesības un pārējās mantiskās tiesības attiecībā uz uzņemtajām fotogrāfijām, ierakstiem un citu iegūto informāciju pieder SIA ”Purvu bridēji”.

Pārgājienu rezervācijas kārtība

2.1. Iepazīsties ar Pārgājienu noteikumiem.
2.2. Piesaki pārgājienu +371 20120101 vai info@purvubrideji.lv norādot:
izvēlēto maršrutu, datumu, dalībnieku skaitu, apavu izmēru un piemērojamās atlaides (skolēniem/studentiem).
2.3. Saņem rezervācijas apstiprinājumu un rēķinu, kas jāapmaksā rēķinā norādītajā terminā, bet ne vēlāk kā 1 dienu līdz pārgājiena sākumam.
2.4. Rezervācijas/dalības maksa netiek atgriezta.
2.5. Rezervācijas datuma maiņa maksā 50EUR (ja ir pieejams brīvs datums).
2.6. Iepriekš vienojoties, dalības maksu var apmaksāt arī uz vietas pārgājiena dienā.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem var skatīt sadaļā B.U.J.

Pārgājienu grūtības pakāpes

Grūtības pakāpeSkaidrojums
Viegli
viegla grūtības pakāpe

Pārgājiens, kas parasti ir piemērots ikvienam, kurš bauda pastaigas. Maršruts parasti ir īsāks par 4 km. Piemērots gados vecākiem cilvēkiem un bērniem no 6 g.v. Šis ir visvienkāršākais no mūsu maršrutiem un tas ir piemērots ģimenēm ar bērniem vai jaunāko klašu skolēniem un tiem, kas vēlas izbaudīt neskarto purvu burvību bez īpašiem fizisko spēku pārbaudījumiem.

Mēreni
mērena grūtības pakāpe

Mērens pārgājiens parasti ir piemērots iesācējiem, kuri vēlas mazliet izaicinājumu. Apvidū būs daži šķēršļi, piemēram, krituši koki vai ciņi. Maršruts parasti ir 4-7 km garš. Piemērots gados vecākiem cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu un bērniem no 8-10 g.v.

Izaicinoši (vidēji grūti)
vidēja grūtības pakāpe

Vidēji grūti pārgājieni būs piemēroti aktīviem dalībniekiem ar pārgājienu pieredzi. Iesācējiem, gados vecākiem cilvēkiem un bērniem līdz 10 g.v. šis maršruts parasti ir nogurdinošs. Apvidū būs šķēršļi, piemēram, krituši koki vai ciņi, vietām jāšķērso grāvji vai strauti. Maršruts parasti ir 7-10 km garš.

Grūti
grūta grūtības pakāpe

Nopietns pārgājiens, kas izaicinās lielāko daļu dalībnieku. Pārgājiens parasti būs garāks un grūtāks. Parasti vairāk par 10 km. Nav piemērots gados vecākiem cilvēkiem un jauniešiem līdz 16.g.v.

Ekstrēmi (ļoti grūti)
ļoti smaga grūtības pakāpe

Tikai labi aprīkotiem un labi sagatavotiem dalībniekiem vajadzētu mēģināt ļoti grūtus pārgājienus. Pārgājiens parasti būs garš un sarežģīts, tas var ietver pareizā maršruta meklēšanu, ūdensteču, mežu un brikšņu šķērsošanu. Parasti vairāk par 10 km. Nepiecešama laba fiziskā sagatavotība, ekipējums un garo pārgājienu pieredze. Pastāv liels risks samērcēt apģērbu.

Ekstrēmus pārgājienus rīkojam tikai pēc Jūsu pieprasījuma.

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading