Privātuma politika

Datu apstrādes pārzinis ir Purvu bridēji, SIA, reģ, Nr. 45403043854, juridiskā adrese: Slokas iela 61 – 7, Rīga, LV-1007, tālrunis +371 20120101, www.purvubrideji.lv (turpmāk Purvu bridēji)

Datu apstrāde tiek veikta, lai rezervētu ekipējumu atbilstoši klienta vēlmēm un nodrošinātu Jūsu dalību pasākumam kuram Jūs piesakāties. Jūsu vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis ir nepieciešams, lai mēs varētu Jūs identificēt, nepieciešamības gadījumā sazinātos ar Jums, kā arī nosūtītu informāciju, kas saistīta ar pasākumu.

Pierakstoties jaunumiem, mēs informēsim par Purvu bridēju organizētajiem pasākumiem. Ja Jūs vairs nevēlaties saņemt Purvu bridēju informatīvos materiālus, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi info@purvubrideji.lv vai atsakieties no ziņojumu saņemšanas klikšķinot uz atrakstīšanās saites.

Purvu bridēji neizpauž citām personām Personas datus vai jebkādu citu informāciju par sniegtajiem datiem, izņemot normatīvajos aktos paredzētām personām pēc viņu pieprasījuma normatīvajos aktos noteiktā kārtībā un apjomā.

Pasākums var tikt filmēts un fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti purvubrideji.lv reklāmas nolūkos.

www.purvubrideji.lv tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot mājaslapas lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību.

Jums ir tiesības iebilst vai uzdot mums jautājumus, sazinoties ar mums pa e-pastu info@purvubrideji.lv vai tālruni +371 20120101

Ja uzskatāt, ka Jūsu personas dati tiek apstrādāti, pārkāpjot tiesību aktu prasības, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību vai pretenzijas Datu Valsts Inspekcijā.

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading