Biežāk uzdotie jautājumi

Jāģērbjas atbilstoši laika apstākļiem. Labāk saģērbties siltāk, jo lieko apģērba kārtu pārgājiena laikā vienmēr var novilkt un ielikt līdzpaņemtajā somā. Ieteicams izvēlēties vieglu un ērtu apģērbu. Pārgājienā var gadīties nošļakstīt bikses vai iesēsties slapjās sūnās, tādēļ maiņas apģērbs var noderēt, īpaši tas attiecas uz bērniem.

Purva/sniega kurpes nodrošina drošu pārvietošanos purvā, kur citkārt bez šāda aprīkojuma var ne tikai piesmelt zābaku, bet arī iegrimt slīkšņā līdz pat padusēm. Purva kurpes atvieglo pārvietošanos, jo kājas daudz mazāk iegrimst sūnās un zābaki vairs nav jāpietur ar rokām. Šāda pārvietošanās ir saudzīgāka pret vidi, jo sūnas tiek mazāk nobradātas un spēj atgūt sākotnējo izskatu pēc tuvākā lietus perioda.

Pēc pieteikuma nosūtīšanas, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā vismaz dienu pirms pasākuma. Ja apmaksu veicat brīvdienā, vai dienu pirms pasākuma, tad Jums jānosūtu izpildītais maksājuma uzdevums uz info@purvubrideji.lv

Pasākuma maksā ietverta inventāra noma, maršruta sagatavošana un gida pakalpojumi, kas gan iepazīstinās ar purva skaistākajām un foršākajām vietām, gan saistošā veidā pastāstīs par floru un faunu, vēsturi un ģeoloģiju, mītiem un patiesību par purviem. Ja būs labvēlīgi laika apstākļi, tad gids parūpēsies par fotogrāfijām vai video, ko nosūtīs Jums uz e-pastu.

Visērtākais un veiksmīgākais veids ir ierakstīt komentāru Purvu bridēju Facebook lapas pasākuma sadaļā, ka meklējat līdzbraucēju vai šoferīti. Tā jums būs iespēja gan izdevīgāk nokļūt uz pasākumu, gan arī iegūt jaunus draugus.

Kontakttālrunis nepieciešams, lai pārgājiena dienā spētu operatīvi sazināties ar pārgājiena dalībniekiem, piemēram, ja kāds no dalībniekiem kavē uz pasākumu, vai ir apmaldījies. Uz e-pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kā arī saite uz fotogrāfijām, ko uzņemsim pārgājienā.

Parasti apstiprinājumu nosūtam diennakts laikā, ja vien tās nav garākas svētku brīvdienas. Ja neesat saņēmis apstiprinājumu 24 h laikā pēc pieteikumu nosūtīšanas, kā arī neesat to atradis starp mēstulēm (Spam, Junkmail u.tml.), tad sazinieties ar mums, rakstot uz info@purvubrideji.lv.

Publiskos pasākumos jauniešiem līdz 17 gadu vecumam dalības maksa ir mazāka, cena būs norādīta konkrētā pasākuma aprakstā. Grupu pārgājienos atlaides netiek piemērotas.

Diemžēl nē. Atlaides pienākas tikai jauniešiem līdz 17 gadu vecumam, kas uz pasākumu dodas vecāku pavadībā.

Bērni līdz 6 gadu vecumam pārgājienā var piedalīties bez maksas, ja viņiem nespējam nodrošināt atbilstoša izmēra purva kurpes un kāds no vecākiem spēs brīžiem panest bērnu. Ne visi maršruti ir piemēroti bērniem, tādēļ reģistrējoties brīdiniet organizatoru, ka uz pasākumu vēlaties ņemt bērnu.

Tas nav stingri noteikts. Jums pašam jāizvērtē savas spējas. Garāki maršruti nav piemēroti mazākiem bērniem, tādēļ reģistrējoties brīdiniet organizatoru, ka uz pasākumu vēlaties ņemt bērnu. Vecuma griesti ir tikai aptuveni, ja esat aktīvs pārgājienu dalībnieks un uz piekto stāvu spējat uzkāpt bez papildus pauzēm, tad lielākoties arī pārgājiens būs pa spēkam. Ņemiet vērā, ka nepieciešama laba koordinācija un ka pārvietošanās purvā ir ~3 reizes grūtāka par parastu pārgājienu.

Jā. Lūdzu informējiet par to organizatoru, lai saņemtu atlaidi.

Mēs mīlam suņus un ļaujam piedalīties arī pasākumos, bet sunim jābūt ar pavadu, labi socializētam gan ar cilvēkiem, gan citiem suņiem, kā arī vakcinētam pret trakumsērgu, lai neradītu draudus veselībai ne sev ne citiem. Lūdzu informējiet par to organizatoru, ka pasākumā piedalīsities ar suni.

Pārgājieni notiek neatkarīgi no laika apstākļiem.

Ar minimālo grupas izmēru var iepazīties cenrādī. Grupā var būt arī mazāks dalībnieku skaits ne kā norādīts cenrādī, bet tādā gadījumā tiks piemērota grupas minimālā maksa.

Jā, pārāk liela dalībnieku skaita dēļ reģistrācija var tikt apturēta jau labu laiku pirms pārgājiena. Par to jau laicīgi informēsim pasākuma Facebook lapā un mājaslapā.

Dalības maksa netiek atmaksāta, taču varat pārdot, uzdāvināt vai kā citādi nodot savu reģistrāciju citai personai. Ja izlemjat tā darīt, noteikti informējiet mūs, rakstot uz info@purvubrideji.lv. Vēstulē norādiet rēķina numuru, izvēlēto maršrutu un jaunā dalībnieka reģistrācijas informāciju (vārdu, uzvārdu, e-pastu, mobilā telefona numuru, apavu izmēru).

Atgādinām, ka dalībnieks, nododams savu reģistrāciju citai personai, apņemas to iepazīstināt ar pārgājiena nolikumu, bet jaunais dalībnieks, pārņemdams reģistrāciju, tam piekrīt.

Purva/sniega kurpes iznomājam sākot no 2 pāriem. Par sniega kurpju pieejamību un cenām jautājiet rakstot uz info@purvubrideji.lv

Ekipējumu ir iespējams saņemt  Rīgā, Slokas ielā 61 un Ērgļos, Stacijas ielā 1. Sīkāk uzzini rakstot uz info@purvubrideji.lv

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading