Skolēnu ekskursijas

Kopā ar Purvu bridējiem ir iespēja nokļūt citu acīm neskatītās vietās un izbaudīt īstu piedzīvojumu garšu pārgājienos ar purva/sniega kurpēm dažādos Latvijas purvos. Tā ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties un papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā, uzzināt daudz ko jaunu ne tā, kā skolas solā, bet gan pašam visu iztaustot un izjūtot.

Dažādie maršruti visā Latvijā ļauj iepazīt purvu nepārveidoto ainavu ar neskaitāmiem ezeriņiem, lāmām un akačiem, kā arī nervus kutinošām un spraigām vietām. Pārgājienus vada zinoši un pieredzējuši gidi, kuri izvedīs cauri akaču labirintiem un vietām, kur bez purva kurpēm tas būtu daudz grūtāk vai pat neiespējami.

Pārgājienā var doties jebkurā gadalaikā, bet iepriekš sazinoties un rezervējot datumu, lai nav tā, ka kāds jau ir tev priekšā. Pārgājienu garumu un ilgumu var pielāgot grupas vēlmēm, vai tās būtu 2 stundas vai pat divas dienas, maršruti piemēroti jebkura vecumu bērniem un audzinātājiem. Pārgājienos paredzētas foto un tējas pauzes. Droši sazinies ar Purvu bridējiem, mēs tev piemeklēsim piemērotāko maršrutu no mūsu klāsta.

Kājās jāvelk gumijas vai trekinga zābaki vai puszābaki, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes. Bērniem ieteicams sagatavot līdzi maiņas apģērbu un apavus, lai pēc pasākuma var nomainīt, ja gadās apšļakstīties. Pārgājienā paredzēta tējas pauze, tādēļ līdzņemšanai sagatavojiet uzkodas un kādu dzērienu.

Īpašs piedāvājums skolēnu grupām darba dienās:
Pārgājiena cena skolēnu grupām:
• grupai līdz 20 personām – 200 EUR
• grupai vairāk par 20 personām – 10 EUR/pers.
• pieaugušajiem – 20 EUR/pers.
• 1 skolotājam uz 10 bērniem – bez maksas.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI
Dažos maršrutos pieejamas labiekārtotas piknika vietas ar ugunskuru un zupas katla īri.

PIESAKIES: rakstot info@purvubrideji.lv
(norādi dalībnieku skaitu, apavu izmēru un kontakttālruni)
Jautājumu gadījumā zvani uz +371 20120101

* Pārgājienu cenā ietverti gida pakalpojumi un inventāra noma. Piedāvājums spēkā skolēnu (klases) ekskursijām pierīgas maršrutos: Sudas, Aizkraukles, Laugas un Kangaru purvos, Ķemeru un Cenas tīrelī.

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading