Lāču (Madiešēnu) purvs

Pieteikšanās: info@purvubrideji.lv un tālr.: +371 20120101

Pārgājiena maršruta apraksts

Lāču purvs atrodas netālu no Augstrozes. Pārgājiena maršruts ietvers purvu un meža taciņas. Sastopami akači, lāmas, purva priedītes, rasenes un citi augi. Lieliska vieta, lai izmēģinātu peldi kādā no akačiem. Maršruts ved cauri aizsargājamām dabas teritorijām, dabā nav marķēts un nav paredzēts staigāšanai bez “Purvu bridēju” gida.

Kājās jāvelk zābaki vai puszābaki, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes. Rekomendējam trekinga zābakus ar ūdensdrošu membrānu vai gumijas zābakus.

Maršruta raksturojums

Grūtības pakāpeViegls līdz mērens pārgājiens parasti ir piemērots iesācējiem, kuri vēlas mazliet izaicinājumu. Apvidū būs daži šķēršļi, piemēram, krituši koki vai ciņi. Maršruts parasti ir 4-7 km garš. Piemērots gados vecākiem cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu un bērniem no 8-10 g.v.
Maršruta garums2-5 km
Ilgums2-4h (ar gidu)
Attālums no Rīgasaptuveni 115km (tikšanās vieta – Augstrozes pilskalns)
Piemērotākais laiksvisu gadu
Maršruta segumsdabisks augstais purvs (90%), meža ceļi un stigas (10%)
Maršruta garumu un ilgumu varam pielāgot jūsu vēlmēm.

Kā nokļūt?

Ar auto jābrauc līdz Augstrozes pilkalnam pie kura ir stāvlaukums. Spied uz saites, lai navigācijas aplikācijā atvērtu galamērķa koordinātes, ja izmanto waze vai google maps, vai izmanto koordinātes 57.514311, 25.012319

Kā izskatās Lāču purvā:

Par pārgājieniem

Organizējam individuālos grupu pārgājienus un publiskos pasākumus. Maksimālais grupas lielums atkarībā no izvēlētā maršruta var būt 50-70 personas. Detalizētākas cenas skatīt sadaļā CENAS. Iespējami arī individuāli risinājumi.

Purva / sniega kurpes ir paredzētas zābakiem no 19 – 34,5 cm (~ 30 – 47 izmērs).

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading