Kodaja (Sokas) purvs

Kodaju-purvs

Maršruts pieejams apskatei tikai no 1.septembra līdz 31.janvārim!
Pieteikšanās: info@purvubrideji.lv un tālr.: +371 20120101

Pārgājiena maršruta apraksts

Šis ir viens no garākajiem un grūtākajiem maršrutiem. Purvā var atrast trakoti labas vietas un varbūt pat aizbristu līdz Igaunijai. Daba būs mežonīga ar daudziem ezeriņiem, plašu ainavu un nervus kutinošām spraigām vietām, no cilvēkiem šeit iemaldās retais, arī pārgājiens paredzēts visai garš (~11km),
līdz ar to izvērtējam savas spējas un pārgājienu pieredzi. Maršruts ved cauri aizsargājamām dabas teritorijām, dabā nav marķēts un nav paredzēts staigāšanai bez “Purvu bridēju” gida.

Kājās jāvelk zābaki vai puszābaki, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes. Rekomendējam trekinga zābakus ar ūdensdrošu membrānu vai gumijas zābakus.

Maršruta raksturojums

Grūtības pakāpe
Izaicinoši – vidēji grūti pārgājieni būs piemēroti aktīviem dalībniekiem ar pārgājienu pieredzi. Iesācējiem, gados vecākiem cilvēkiem un bērniem līdz 10 g.v. šis maršruts parasti ir nogurdinošs. Apvidū būs šķēršļi, piemēram, krituši koki vai ciņi, vietām jāšķērso grāvji vai strauti. Maršruts parasti ir 7-10 km garš.
Maršruta garums

7-10 km

Ilgums

5h-2d (ar gidu)

Attālums no Rīgas

ap 150 km (tikšanās vieta – ceļa krustojums ar paplašinājumu)

Piemērotākais laiks

no 1.septembra līdz 31.janvārim

Maršruta segums

dabisks augstais purvs (90%), meža ceļi un takas (10%)

Kodaju (Sokas) purvā iespējams variēt ar maršruta garumu un pārgājiena ilgumu no 5 stundām līdz pat divām dienām ar nakšņošanu guļamtīklos vai meža namiņā Igaunijā.

Kā nokļūt?

Spied uz saites, lai navigācijas aplikācijā atvērtu galamērķa koordinātes, ja izmanto waze vai google maps, vai izmanto koordinātes 57.944947, 24.783330

Kā izskatās Kodaju (Sokas) purvā:

Par pārgājieniem.

Organizējam individuālos grupu pārgājienus un publiskos pasākumus. Maksimālais grupas lielums atkarībā no izvēlētā maršruta var būt 50-70 personas. Detalizētākas cenas skatīt sadaļā CENAS. Iespējami arī individuāli risinājumi.

Purva / sniega kurpes ir paredzētas zābakiem no 19 – 34,5 cm (~ 30 – 47 izmērs).

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading