Piedāvājam

Pārgājieni ar purva kurpēm

Kopā ar Purvu bridējiem ir iespēja nokļūt citu acīm neskatītās vietās un izbaudīt īstu piedzīvojumu garšu. Purva kurpes ir pielāgotas tā, lai ar tām varētu pārvietoties pa purvu visa gada garumā, tās nodrošina lielāku pēdas laukumu un samazina cilvēka svara radīto spiedienu uz sūnām, tādejādi pārvietošanos purvā padarot daudz drošāku, vieglāku un videi saudzīgāku.

Ar purva kurpēm nebūs jāuztraucas par piesmeltiem zābakiem un var droši iebrist purvā vietās, kur citkārt iekristu līdz padusēm. Savukārt pieredzējušie gidi atklās neskartās dabas burvību.

Korporatīvie pasākumi

Organizējam pārgājienus purvos dažāda izmēra grupām. Piedāvājam novadīt pārgājienu purvā gan kā daļu no Jūsu pasākuma sportiskās izklaides, gan arī kā individuālu pasākumu.

Piemeklēsim Jūsu vēlmēm un dalībnieku spējām atbilstošu maršrutu, nodrošināsim ar visu nepieciešamo, lai pārgājiens sniegtu patīkamas emocijas un lieliskas atmiņas. Nogādāsim purva/sniega kurpes uz Jūsu izvēlēto maršrutu, mūsu pieredzējušie un atraktīvie gidi novadīs pārgājienu un iemūžinās neaizmirstamos mirkļus fotogrāfijās.

Pēc pieprasījuma nodrošinām ar atpūtu guļamtīklos un visu nepieciešamo piknikam.

Skolēnu ekskursijas

Kopā ar Purvu bridējiem ir iespēja nokļūt citu acīm neskatītās vietās, aktīvi izkustēties un papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā, uzzināt daudz ko jaunu ne tā, kā skolas solā, bet gan pašam visu iztaustot un izjūtot.

Noma

Tagad ar sniega kurpēm un citu mūsu ekipējumu vari doties arī viens pats vai ar ģimenes locekļiem. Iznomājam dažāda izmēra sniega kurpes, lai baudītu Latvijas purvus, kā arī piedāvājam SUP dēļus, divvietīgus VISTA kajakus, un daudz ko citu tavam piedzīvojumam.

Ieteiksim labākos pārgājienu maršrutus.
Ekipējumu varēsi saņemt un nodot Rīgā vai Ērgļos.

Dāvanu kartes

Uzdāvini iespēju izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus. Piemeklē Purvu bridēju dāvanu karti jebkuram mērķim: draugam, kolēģim, sievai vai sievasmātei…

Tev ir iespēja iegādāties dāvanu karti sākot no 20 EUR.
Dāvanu karte derīga līdz 2023.gada 31. decembrim.
Dāvanu karti nosūtīsim Tev elektroniskā veidā.

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading