Laivu braucieni

Šis nebūs vienkārši plosts pa Gauju. Mūsu organizētajos laivu braucienos atklājam Latvijas dabas nepieradināto skaistumu, maģisko auru un īpašo vietas iezīmi. Starp maršrutiem ir gan piedāvājumi dabas baudītājiem, gan sportiskākiem airēt gribētājiem. Laivu braucienus organizējam ar divvietīgiem WAVESPORT VISTA kajakiem.

Ar laivu cauri mežiem un pāri pļavām

Vai esi dzirdējis par 5. gadalaiku? “Piektais gadalaiks” nav īsti gadalaiks, bet drīzāk dabas parādība, kas ik pa pāris gadiem atkārtojas palu ūdeņiem apņemot zemas līdzenas teritorijas, tā, ka laivot var ne tikai pa upēm, bet arī laukiem, mežiem un māju pagalmiem. Būs patiešām jāairē un ne tikai pa straumi, bet arī pret, ja to var nosaukt par straumi, jo applūstot pļavām ainava līdzinās ezeriem, kuru virspusē gozējas siena ruļļi un koki.

Maģiskie saullēkti un saulrieti purvā

Vasaras sezonā piedāvājam laivu braucienos sagaidīt maģiskus saullēktus un saulrietus Ķemeru Nacionālā parkā. Jā patiešām ar laivu ir iespējams braukt pa purvu starp mazām līkām priedītēm. Tevi nemānīsim, brauksim par reiz appludinātu purva daļu, kur bija veikta kūdras izstrāde atstājot sirreālu ainu, kas ir unikāla ne tikai Latvijai, bet arī pasaulē. Kur gan citur var laivot pa purvu un nebaidīties no krokodiliem un aligatoriem?

Pazust Latgales ezeru labirintos

Pazust Latgalē jau vien ir to vērts, savukārt daudzdienu laivu brauciens ļaus patiešām atslēgties no ikdiena lietām un raizēm braucot cauri Latgales ezeriem, kas savienoti vienotā sistēmā ar mazām upītēm un kanāliem. Mūsu klāstā ir vairāki maršruti ar iespēju nakšņot gan viesu namos, gan uz neapdzīvotām salām.

Ja tevi ieinteresēja kāds no Purvu bridēju piedāvājumiem, tad droši raksti uz info@purvubrideji.lv

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading