Piedzīvojumi ar purva kurpēm

Pievienojies kādam no Purvu bridēju pārgājieniem un uzzini, cik forši doties purvā ar purva/sniega kurpēm zinošu dabas gidu pavadībā. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ nenokavē.

Piedāvājam

Komandu saliedēšana

Organizējam pārgājienus purvos dažāda izmēra grupām. Piedāvājam novadīt pārgājienu purvā gan kā daļu no Jūsu pasākuma sportiskās izklaides, gan arī kā individuālu pasākumu.

Skolēnu ekskursijas

Kopā ar Purvu bridējiem ir iespēja aktīvi izkustēties un papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā, uzzināt daudz ko jaunu ne tā, kā skolas solā, bet gan pašam visu iztaustot un izjūtot.

Noma

Pieejami nomas punkti Rīgā un Ērgļos. Iznomājam dažāda izmēra sniega kurpes, apavus, nūjas, guļamtīklus, teltis un daudz ko citu tavam piedzīvojumam. Ieteiksim labākos pārgājienu maršrutus.

Dāvanu kartes

Tev ir iespēja iegādāties dāvanu karti sākot no 20 EUR.
Dāvanu karte derīga līdz 2023.gada 31. decembrim.
Dāvanu karti nosūtīsim Tev elektroniskā veidā.

Mūsu dabas gidu komanda

Kristaps Kiziks

Ģeogrāfs un aizrautīgs dabas atklājējs, kurš 2015. gadā purvu brišanu ar sniega kurpēm ieviesa Latvijā. Ikdienā nodarbojos ar aktīvu un izzinošu pārgājienu organizēšanu, savukārt brīvajā laikā meklē maršrutus, kur doties dabā un nesastapt ļaužu pūļus.

Māris Olte

Biologs, žurnālists, cilvēks – daba un tagad arī Ērgļu stacijas priekšnieks, kurš labprāt tev izrādīs apkārtnes mežus un purvus, padzirdīs ar stacijas kafiju, pastāstīs gan par putniem, gan zemūdens radībiņām. Nu kurš gan nezina Māri, varbūt pat būsiet uzauguši skatoties viņa vadītos raidījumus.

Ieva Kalka

Ģeogrāfe, vides eksperte, dabas skaitītāja un kalnos kāpēja, kas Purvu bridēju komandā pārstāv Kurzemes galu, vada pārgājienus gan skolēnu grupām, gan darba kolektīviem un vecmeitu ballītēm.

Kontakti

Rekvizīti
  • SIA “Purvu bridēji”
  • Reģ.Nr. 45403043854
  • Adrese: Slokas iela 61 – 7, Rīga, LV-1007
  • Banka: AS “SEB banka” UNLALV2X
  • Konts: LV23UNLA0050023426907

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading