23. augustā- Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm

23. augustā- Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm

Šajā piedzīvojumā ar purva kurpēm dosimies uz Cenas tīreli, lai skatītu Latvijas otru lielāko purvu, mazās purva priedītes, akačus, slīkšņas un dažādas krāsas sūnas, kas saullēktā iekrāsojas īpaši skaisti. Šī būs lieliska iespēja arī peldēties purva ezeriņos, tāpēc paņem peldkostīmu un dvieli. 

Trešdien, 23. augustā plkst. 05:00 tiekamies pie Cenas tīreļa. Pārgājienam atvēlam ~2.5 stundas (ietvertas atpūtas un foto pauzes). Atpakaļ pie mašīnām būsim pirms 07:30, lai paspētu uz savām ikdienas gaitām. Maršruts ir apļveida. Nodrošināsim ar purva kurpēm, bet ja tev ir savas, tad droši raksti, pieškirsim atlaidi.

Pārgājiens paredzēts viegls – tomēr pamats joprojām grīļosies un būs arī ciņi. Vecums nav šķērslis, ja esi radis doties pārgājienos. Purva kurpes piemērotas pieaugušajiem pat ar 48 izmēra apaviem un bērniem no 6 gadu vecuma.

Kā vienmēr – Purvu bridēji palīdzēs atklāt purvu noslēpumus un purva kurpes ļaus nokļūt tur, kur citādi būtu sarežģīti vai pat neiespējami. Šī būs lieliska iespēja iepazīt pārgājienus ar purva/sniega kurpēm, ērtā un drošā veidā pārvarēt bailes no purviem, lieliski pavadīt laiku dabā un klausīties aizraujošos stāstos. Pārgājiens notiks jebkuros laika apstākļos, bet, protams, ceram uz spožu saulīti, kas lauzīsies cauri miglas vāliem,

Jautājumu gadījumā raksti uz e-pastu info@purvubrideji.lv vai zvani uz +371 20120101 (zvani un WhatsApp)

Pārgājiena raksturojums

 • Ilgums: 2.5 stundas
 • Grūtības pakāpe: viegla
 • Distances garums:  ~ 5 km
 • Tikšanās vieta un laiks: plkst. 05:00 pie Cenas tīreļa
 • Noslēgums: ap plkst. 07:30
 • Dalības maksa pārgājienā: 25 EUR; 10 EUR (7-17.g.v. ). Pieraksties jaunumiem un saņem 10% atlaidi.
 • Līdzi jāņem: lukturīti, uzkodas un sildošu dzērienu, peldkostīmu un dvieli, jo saullēktā ir pasakainas peldes siltajos purva ezeriņos
 • Kājās jāvelk:  gumijas zābaki vai pārgājienu apavi, kas nosedz potīti, lai var stiprināt purva kurpes
 • Izmaksās iekļauts:
  • Pārgājiena maršruta sagatavošana
  • Purva kurpju piegāde un noma
  • Purvu bridēju daudzu gadu pieredze, zināšanas un gidu atbalsts

Kā ģērbties?

Kājās jāvelk pārgājienu apavi vai gumijas zābaki ar garu zeķi. Dalībniekiem ar apavu izmēriem, kas lielāki par 44, neiesakām EVA putu zābakus, kas var būt pārāk lieli, lai tos nostiprinātu purva kurpēs. Ja ir, tad droši velciet pārgājienu bahilas, kas pasargā kājas no ūdens vai dubļiem. Ja nav piemērotu apavu, tad vari iztikt ar skriešanas apaviem vai iznomāt no Purvu bridējiem gumijas zābakus.

Mugurā jāvelk ērts, sportisks apģērbs, iesakām ģērbties kārtām un izvairīties no džinsu biksēm. Ieteicamās apģērbu kārtas: apakškrekls, flīss vai džemperis un vējjaka, jo rīta stunda ir pati aukstākā.

Kā izskatās mūsu piedzīvojumi

Pasākumā filmē un fotografē!

Informējam pasākuma dalībniekus, ka pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos purvubrideji.lv interneta vietnē, sociālo tīklu lapās un reklāmas nolūkos. Personas dati tiks apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un personas datu drošību, kā arī personas dati netiks nodoti trešajām personām, ja vien to nenosaka normatīvie akti. Ar SIA Purvu bridēji Datu aizsardzības speciālistu var sazināties rakstot uz e-pastu info@purvubrideji.lv. Sūdzību par personas datu apstrādi ir tiesības iesniegt Datu valsts inspekcijai.

Informācija par personas datu apstrādi: www.purvubrideji.lv/privatuma-politika/

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading