6. augustā – Izaicinājums pāri Saklaura purvam

6. augustā – Izaicinājums pāri Saklaura purvam

Šis ir vistālākais Purvu bridēju maršruts un arī viens no garākajiem, līdz ar to rēķināsimies vismaz ar 6 stundu ilgu pārgājienu un 12 km, lai izaicinātu savu spēju robežas. Ainava izceļas ar pundurbērzu audzēm, zeltainiem meldriem un plašumu, kur purvs neliela paugura veidolā paceļas virs apkārtnes, no kura var saskatīt lielāko purva ezeru Baltijā – Ramatas Lielezeru. Daļa no purva labirintiem atrodas Igaunijas pusē, tādēļ būs nepieciešamas pases vai ID kates. Lai tiktu purvā, var nākties brist pāri grāvjiem pa nogāztiem kokiem, bet tas šādam pārgājienam tikai piedod patieso garšu. Noteikti nepieciešami ūdensdroši apavi (gumijas zābaki), lai nenobristos slapji jau pirms purva.

Un kā vienmēr – Purvu bridēji palīdzēs atklāt purvu noslēpumus un purva kurpes ļaus nokļūt tur, kur citādi būtu sarežģīti vai pat neiespējami. Šī būs lieliska iespēja arī lasīt dažādas ogas, kas tagad ir īpaši gardas.

Pārgājiens paredzēts aktīviem dalībniekiem, kuriem patīk gari pārgājieni un izaicinājumi, tādēļ jābūt labā fiziskā formā un ieteicamais dalībnieku vecums ir 15-55 gadi.

Jautājumu gadījumā raksti uz e-pastu info@purvubrideji.lv vai zvani uz +371 20120101 (zvani un WhatsApp)

Pārgājiena raksturojums

 • Ilgums: ~6 stundas
 • Grūtības pakāpe: vidēja (pieredzējušiem pārgājienu dalībniekiem), grūta (iesācējiem)
 • Distances garums: cauri purvam ar purva kurpēm ~ 10 km, kopā ~12 km
 • Tikšanās vieta un laiks: plkst. 11:00 Ramatā pie pagasta pārvaldes
 • Noslēgums: ap plkst. 18:00
 • Dalības maksa pārgājienā: 25 EUR; 10 EUR (7-17.g.v. ). Pieraksties jaunumiem un saņem 10% atlaidi.
 • Līdzi jāņem: uzkodas un dzeramo ūdeni, peldbikses un dvieli, pasi vai ID karti
 • Kājās jāvelk: pārgājienu apavus vai gumijas zābakus
 • Izmaksās iekļauts:
  • Pārgājiena maršruta sagatavošana
  • Purva kurpju piegāde un noma
  • Purvu bridēju daudzu gadu pieredze, zināšanas un gidu atbalsts

Kā ģērbties?

Kājās jāvelk pārgājienu apavi vai gumijas zābaki ar garu zeķi. Dalībniekiem ar apavu izmēriem, kas lielāki par 44, neiesakām EVA putu zābakus, kas var būt pārāk lieli, lai tos nostiprinātu purva kurpēs. Ja ir, tad droši velciet pārgājienu bahilas, kas pasargā kājas no ūdens vai dubļiem.

Mugurā jāvelk ērts, sportisks apģērbs, iesakām ģērbties kārtām un izvairīties no džinsu biksēm. Ieteicamās apģērbu kārtas: apakškrekls, flīss vai džemperis un vējjaka.

Kā nokļūt?

Ar auto: dodies uz Ramatu: stāvlaukums atrodas pie tāda paša nosaukuma veikala “Ramata”. Spied uz saites, lai navigācijas aplikācijā atvērtu gala

Kā izskatās mūsu piedzīvojumi

Pasākumā filmē un fotografē!

Informējam pasākuma dalībniekus, ka pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos purvubrideji.lv interneta vietnē, sociālo tīklu lapās un reklāmas nolūkos. Personas dati tiks apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un personas datu drošību, kā arī personas dati netiks nodoti trešajām personām, ja vien to nenosaka normatīvie akti. Ar SIA Purvu bridēji Datu aizsardzības speciālistu var sazināties rakstot uz e-pastu info@purvubrideji.lv. Sūdzību par personas datu apstrādi ir tiesības iesniegt Datu valsts inspekcijai.

Informācija par personas datu apstrādi: www.purvubrideji.lv/privatuma-politika/

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading