21. jūnijā – Saulgriežu nakts pārgājiens ar purva kurpēm

21. jūnijā – Saulgriežu nakts pārgājiens ar purva kurpēm

Gada īsāko nakti pavadīsim purvā, būs reizē baisi un forši, jo līdz ar spiedzieniem uzzināsi, kas atrodas apakšā. Mēnesnīcā vai lukturīšu gaismā cilposim starp akaču labirintiem, vērosim miljoniem zvaigžņu debesīs un starojošās andromedas uz zemes. Varbūt arī satiksim kādu spožu acu pāri, mazu sikspārnīti vai maldugunis. Pārgājienu sāksim saulrietā, lai purvā aizvadītu vairākas stundas un pirms iznākšanas no purva sagaidītu arī saullēktu. Un kā vienmēr – Purvu bridēji palīdzēs atklāt purvu noslēpumus un purva kurpes ļaus nokļūt tur, kur citādi būtu sarežģīti vai pat neiespējami.

Maršruts būs jauns. Šajā gadā pārgājienu sāksim no stāvlaukuma pie Cenas tīreļa purva laipas, šeit pat arī finišēsim, lai pēc pārgājiena paspētu uz darbu vai kur nu kurais.

Dalībnieku un purva kurpju skaits ierobežots. Grupas maksimālais lielums ir 15 cilvēki. Pievienojies pārgājienam un atzīmēsim īstos saulgriežus kopā.

Jautājumu gadījumā raksti uz e-pastu info@purvubrideji.lv vai zvani uz +371 20120101 (zvani un WhatsApp)

Pārgājiena raksturojums

 • Grūtības pakāpe: vidēja (pieredzējušiem pārgājienu dalībniekiem), vidēji-grūta (iesācējiem)
 • Distances garums: 15 km (ieskaitot purva laipu)
 • Tikšanās vieta un laiks: plkst. 20:30 stāvlaukumā Cenas tīreļa laipas
 • Noslēgums: ap plkst. 06:00
 • Dalības maksa: 25 EUR; 10 EUR (7-17.g.v. ). Pieraksties jaunumiem un saņem 10% atlaidi.
 • Līdzi jāņem: uzkodas un sildošs dzēriens, peldkostīmu un dvieli, jo saullēktā ir pasakainas peldes siltajos purva ezeriņos, lukturītis
 • Izmaksās iekļauts:
  • Pārgājiena maršruta sagatavošana
  • Purva kurpju piegāde un noma
  • Purvu bridēju daudzu gadu pieredze, zināšanas un gidu atbalsts
  • Ja laika apstākļi atļaus, tad foto galerija piemiņai

Kā ģērbties?

Kājās jāvelk pārgājienu apavi vai gumijas zābaki ar biezu (ieteicams pārgājienu) zeķi. Dalībniekiem ar apavu izmēriem, kas lielāki par 44, neiesakām EVA putu zābakus, kas var būt pārāk lieli, lai tos nostiprinātu purva kurpēs. Ja ir, tad droši velciet pārgājienu bahilas, kas pasargā kājas no ūdens vai dubļiem.

Mugurā jāvelk ērts, sportisks apģērbs, iesakām ģērbties kārtām un izvairīties no džinsu biksēm. Ieteicamās apģērbu kārtas: apakškrekls, flīss vai džemperis un vējjaka.

Kā nokļūt?

Šoreiz tiekamies stāvlaukumā pie Cenas tīreļa purva laipas. Spied uz saites, lai navigācijas aplikācijā atvērtu galamērķa koordinātes, ja izmanto waze vai google maps.

Kā izskatās mūsu piedzīvojumi

Pasākumā filmē un fotografē!

Informējam pasākuma dalībniekus, ka pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos purvubrideji.lv interneta vietnē, sociālo tīklu lapās un reklāmas nolūkos. Personas dati tiks apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un personas datu drošību, kā arī personas dati netiks nodoti trešajām personām, ja vien to nenosaka normatīvie akti. Ar SIA Purvu bridēji Datu aizsardzības speciālistu var sazināties rakstot uz e-pastu info@purvubrideji.lv. Sūdzību par personas datu apstrādi ir tiesības iesniegt Datu valsts inspekcijai.

Informācija par personas datu apstrādi: www.purvubrideji.lv/privatuma-politika/

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading