14. jūlijā – Nakts purvā ar hamokiem

14. jūlijā – Nakts purvā ar hamokiem

Atzīmē sev kalendārī 14. jūliju, jo šajā datumā būs iespēja doties nakts piedzīvojumā ar purva kurpēm un hamokiem (guļamtīkliem).

Izmaksas: 45€/pers., cenā iekļauta pasākuma vadīšana, purva kurpes, hamoki ar nojumi, siltinājumu un pretodu tīklu, kā arī rīta kafija. Pašiem jāparūpējas par uzkodām un vilciena biļeti (1.43€ vienā virzienā).

Kur? Pierīgā, nokļūšana ar vilcienu vai personīgo transportu. Piektdienas vakarā iekārtosimies uz gulēšanu purvā, lai baudītu purva skaņas vai gluži pretēji – klusumu. Sagaidīsim saullēktu, gatavosim rīta kafiju un ar purva kurpēm iziesim slaidu lociņu.

Pasākums notiks ārpus dabas liegumiem. Plašāka informācija sekos.

Kā izskatās mūsu piedzīvojumi

Pasākumā filmē un fotografē!

Informējam pasākuma dalībniekus, ka pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos purvubrideji.lv interneta vietnē, sociālo tīklu lapās un reklāmas nolūkos. Personas dati tiks apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un personas datu drošību, kā arī personas dati netiks nodoti trešajām personām, ja vien to nenosaka normatīvie akti. Ar SIA Purvu bridēji Datu aizsardzības speciālistu var sazināties rakstot uz e-pastu info@purvubrideji.lv. Sūdzību par personas datu apstrādi ir tiesības iesniegt Datu valsts inspekcijai.

Informācija par personas datu apstrādi: www.purvubrideji.lv/privatuma-politika/

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading

Подпишитесь на новости

Подпишитесь на рассылку новостей и получите скидку 10%.

Loading