28.jan. 2017. – Niedrāju-Pilkas purvā

28.jan. 2017. – Niedrāju-Pilkas purvā


Būsiet jau ievērojuši, ka purva brišana mūsdienās ne vienmēr nozīmē, ka jādodas tikai pa purva laipām vai jāmeklē garie gumijas zābaki. Arī Niedrāju – Pilkas purvu var izstaigāt ar purva/sniega kurpēm.

28.janvārī tev būs iespēja kopā ar purvubrideji.lv izjust mazliet dīvainas sajūtas staigājot pa purvu, kas zilajām lāmu acīm šo pasauli skata jau septīto gadu tūkstoti. Grūti noticēt, ka brienot pa šūpīgo purva virsmu, zem kājām tomēr ir sešus metrus biezs kūdras slānis, savukārt pat cilvēka augumu nesasniegušas priedītes jau pārkāpušas simt gadu slieksni.

Nāc un atklāj, kas ir akači Niedrāju-Pilkas purvā. Pievienojies purvubrideji.lv jauna maršruta izpētes ekspedīcijā ar purva/sniega kurpēm un tev būs iespēja atklāt purvu ne tikai no laipas un skatu torņa, bet arī ar sniega kurpēm izšūpojoties raibajās sūnās.

Pārgājienu sāksim no purva laipas, kas atrodas pie bijušā Smiltene–Valmieras–Ainažu šaursliežu dzelzceļa uzbēruma, kas Niedrāju–Pilkas purvu šķērso DA–ZR virzienā. Tiekamies stāvlaukumā pie Niedrāju-Pilkas purva laipas.

Pēc pārgājiena ir vērts apskatīt Svētupes Lībiešu upuralas un apkārtnes neparastos objektus: laivas veida akmens krāvumus, enerģētiskos akmeņus 🙂 u.c.

Maršruta garums – 3-4km
Pasākuma ilgums – 11:30-16:00
Pieteikšanās/Info:
+371 201-201-01
[email protected]

Dalības maksa:
Pieaugušiem (18+) – 15,00EUR
Jauniešiem (12-17g.v.) – 10,00EUR
Studentiem – 12,00EUR/pers.

Izmaksās iekļauts:
– Pārgājiena maršruta sagatavošana
– Purva/sniega kurpju piegāde un noma
– Pārgājiena vadīšana un interesanti fakti

Purva/sniega kurpju skaits ierobežots. Piesakoties norādi apavu izmēru un kontakttālruni!
Sniega kurpes ir paredzētas zābakiem no 19 – 34.5 cm (~ 30 – 49 izmērs)

** Ar pārgājiena nolikumu var iepazīties šeit.

Pieraksties jaunumiem

Pieraksties jaunumiem un pārgājienu dalības maksai saņem 10% atlaidi.

Loading